Spor
Giriş Tarihi : 24-02-2021 20:44   Güncelleme : 24-02-2021 20:44

Abdurrahim Albayrak'tan Mustafa Muhammed Müjdesi

Mısır'ın Zamalek takımından Galatasaray'a ara transfer döneminde satın alma opsiyonuyla katılan Mustafa Muhammed için açıklama geldi. Mısır basınına konuşan 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, oyuncunun bonservisini 2021 yılı içerisinde alacaklarını söyledi.

Abdurrahim Albayrak'tan Mustafa Muhammed Müjdesi

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mustafa Muhammed'in geleceği ile ilgili olarak Mısır basınına açıklamalarda bulundu. Abdurrahim Albayrak, 1,5 sezonluğuna 2 milyon dolara kiraladıkları Mustafa Muhammed'in 4 milyon dolarlık opsiyonunu kullanarak bonservisini alacaklarını açıkladı.

Sarı-kırmızılı yönetici, "Salı günü takımla birlikteydim ve Mustafa Muhammed ile konuştum. Babasını aradı, ailesiyle konuştu. Bütün Türkler, onu çok seviyor. Takıma katkısında fazlasıyla memnunum" dedi.

Abdurrahim Albayrak, "Muhammed Türkçe öğrenmeye başladı. Kısa sürede uyum sağladı" ifadelerini kullandı.

Ayrıca Abdurrahim Albayrak, "Elbette bonservisini satın almak için opsiyonu kullanacağız. Bu yıl içinde bu opsiyonu kullanacağız" diye konuştu.

Öte yandan Albayrak, "Metin Oktay gibi oynuyor, bize onu hatırlatıyor" sözleriyle Mustafa Muhammed'den övgüyle bahsetti.