Haberler
Giriş Tarihi : 21-09-2020 17:20   Güncelleme : 21-09-2020 17:20

AKP Afyon İl Başkanı İstifa Etti

AKP Afyon İl Başkanı Hüseyin Sezen istifa etti.

AKP Afyon İl Başkanı İstifa Etti

AK Parti Afyon İl Başkanı olarak Hüseyin Sezen, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında görevinden istifa ettiğini duyurdu.

2.5 Yıldır AK Parti Afyon İl Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Sezen, parti binasında yaptığı basın toplantısı ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Sezen şunları söyledi:

"Biz AK davanın neferleri olarak ‘egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir’ düşüncesi ile yaşadık ve yaşatacağız. Burada toplantılara katılanların kimi şahsi beklentileri karşılanmadığı için bizle yollarını ayırdı, kimi zaman dinleyiciler değişti, kimi zaman yönetim kurulu üyelerimiz yenilendi, vefat edip ayrılanlar oldu, dava sorumluluğunu taşıyamayıp çekilenleri gördük. Görev değişikliği nedeniyle sağlık sorunları sebebiyle gidenler oldu. Ama bu salon her zaman milletin salonu olarak kaldı, öyle de kalacaktır. Kıymetli hemşerilerim sohbetlerimiz muhabbetimiz bundan sonra AK dava için yine aynı amaçlarla başka zeminlerde devam edecektir. Davamız sadece 18 yıllık bir dava değil, 1400 yıl önce dünyayı şereflendiren Efendimizin ayak izlerini takip ettiğimiz bir davadır. Yaklaşık 2 buçuk yıldır büyük bir şerefle yürüttüğüm AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevinden Genel Merkezle yaptığım istişareler sonucu işlerimin yoğunluğu ve partimin bayrağının daha yukarı taşınması için şu an itibarıyla ayrılmış bulunuyorum."