Haberler
Giriş Tarihi : 03-09-2021 09:23   Güncelleme : 03-09-2021 09:23

AKP'li Yöneticilerin Borçları Sebebiyle Atakum'daki Seyir Tesisi Satışa Çıkarıldı

Samsun İcra Dairesi, AKP'li yöneticilerden kalma borçlar sebebiyle CHP’li Atakum Belediyesi’ne ait Seyir Tesisi'ni satışa çıkardı.

AKP'li Yöneticilerin Borçları Sebebiyle Atakum'daki Seyir Tesisi Satışa Çıkarıldı

Temizlik hizmeti veren şirkete olan borçlarını ödemeyen AKP'li yöneticiler sebebiyle Atakum Belediyesi Seyir Tesisi icraya verildi. Borçların ödenmemesi üzerine piyasa değeri 7 milyon 849 bin 420 TL olarak tespit edilen Atakum Belediyesi Seyir Tesisi için ihale düzenlendi. 

Samsun İcra Müdürlüğü Mezat Salonu’nda yapılacak olan ihaleye Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'den tepki geldi. Deveci Seyir Tesisine astırdığı bez afişte, “Atakum Belediyesi’nin personel yemekhanesi, koronavirüs hastalarına ulaştırılan yemeklerin ve âdet olduğu üzere cenaze evi ile konuklarına ikram edilen yemeklerin yapıldığı, aşçılık kursu öğrencilerinin eğitim gördüğü, halka ikram edilen yemek bedelleri belediye meclis kararıyla tespit edilmiş olan bu sosyal tesis, icra mahkemesi kararıyla satılıyor. Bir tesisin kamu hizmet kurumu olması için daha ne gerekecek? Niyetleri belli, Atakum halkına hizmet yapılmasın, belediye köşeye sıkışsın ifadelerine yer verdi.