Haberler
Giriş Tarihi : 13-05-2021 00:03   Güncelleme : 13-05-2021 00:32

Alaattin Çakıcı'nın Oğlu Ali Çakıcı'dan "Hassas" Açıklama

Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı, babasının danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığıyla DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a "Adam değilsiniz" dedi.

Alaattin Çakıcı'nın Oğlu Ali Çakıcı'dan

Ali Çakıcı, DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan'a yönelik sözlerinin "sol basın" tarafından hemen "tehdit" olarak algılanacağını söyleyerek "hassas" bir konuya parmak bastı. Çakıcı'nın açıklaması şöyle:

Hassas Yerler

"Sayın Ali Babacan, Cumhuriyet gazetesindeki açıklamanızı okudum. 'Bizi kimse korkutamaz' diyorsunuz. Siz ve sizin gibi muhalefette olan parti mensupları, hep bir ağızdan zikrettiğiniz 'hükümet ve küçük ortağı', siz ne Devlet başkanımızın ne de Sayın Genel başkanımızın hassas yerlerindeki kılı bile olamazsınız.

'SİZ KENDİNİZİ NE ZANNEDİYORSUNUZ?'

Bu sözlerimi sol basın hemen tehdit olarak algılıyor.

Batı ve şer ittifakının liderleri!.. Neden dürüstçe 'PKK sempatizanıyız, bu ülkenin bölünmesine tarafız ve Amerika’nın uşağıyız’' diyemiyorsunuz? Eğer biraz siz de ahlak kırıntısı kaldıysa bunları dürüstçe dile getiriniz. Ama maalesef hainin fikri ne ise zikri de odur!

'HADİ ORADAN, TERBİYE KURALLARIMIZI ZORLAMAYINIZ!'

Türkiye’nin Girit’ten başlayıp Dedeağaça kadar çevrildiğini bilmiyor musunuz?

Türkiye’nin bölünmesi için Anadolu’nun kuzey doğu Ermenistan sınırdan başlayıp, kuzey Irak, kuzey Suriye ve Doğu Akdeniz’de bu devletin bölünmesi için çaba gösteren yerli işbirlikçiler ve sizin gibi vatana ihanet edenler, hep bir ağız olmuş konuşuyorsunuz, buna ne hakkınız var ki devletin bekası için mücadele eden Cumhur İttifakı'na sürekli iftira atmaktasınız.

Dünya, bir pandemi krizi ile karşı karşıya kalmışken ve ülkemiz de bunun külfeti ile mücadele ederken, bu insanlık krizini bile politikaya alet ediyorsunuz.

Beyinlerinizi, kalbinizi ve kulaklarınızı teslim ettiğiniz şeytani düşüncelerden ve üst akıla olan teslimiyetinizden bir an önce vazgeçiniz.

İsterseniz babama dil uzatınız ya da babama belden aşağıya konuşunuz, o zaman sizin adamlığınız da görmüş oluruz.

Aziz Türk milletimize, Sayın Devlet Başkanımıza ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye saygılarımla arz ederim."