Spor
Giriş Tarihi : 31-03-2021 19:47   Güncelleme : 31-03-2021 19:47

Beşiktaş'tan MHK'ya Halil Umut Meler Tepkisi

Sergen Yalçın'ın Fenerbahçe maçı sonrası, "Bir daha maçımızda görmek istemiyoruz" dediği Halil Umut Meler'in 10 gün sonraki Kasımpaşa maçına atanmasının ardından siyah-beyazlı kulüpten tepki geldi.

Beşiktaş'tan MHK'ya Halil Umut Meler Tepkisi

Siyah-Beyazlı kulübe bir kez daha Halil Umut Meler şoku! Üst üste ikinci maçında da Meler'i görecek Beşiktaş, bu durumun art niyetli yapıldığı fikrinde. Siyah-Beyazlılar'dan konuyla ilgili şu açıklama geldi:

"Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Futbol A Takımımızın Süper Lig'in 32. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maça, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile oynadığımız maçta da görevli olan Halil Umut Meler'i atamıştır. Merkez Hakem Kurulu'nun Halil Umut Meler'i, hem teknik direktörümüzün açıklamasının ardından hem de tarihte eşi benzeri görülmemiş şekilde üst üste ikinci kez Süper Lig maçımıza hangi saiklerle atadığını merak ediyoruz. Umuyoruz ki, bu atamanın makul bir açıklaması vardır. Merkez Hakem Kurulu'ndan ivedilikle konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz!"

Beşiktaş, Fenerbahçe maçında düdük çalan Halil Umut Meler'in, Kasımpaşa maçına da görevlendirilmesine ilişkin sert açıklama yaptı