Haberler
Giriş Tarihi : 16-01-2021 18:02   Güncelleme : 16-01-2021 18:02

"Bu Hareketin Delisi Çoktur" Diyen Semih Yalçın'a Selçuk Özdağ'dan Cevap

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, uğradığı saldırı sonrası MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın yorumuna tepki gösterdi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, uğradığı saldırı sonrasında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın yorumuna tepki gösterdi.

Semih Yalçın, Habertürk yazarı Nagehan Alçı'ya yaptığı açıklamalarda "Bu hareketin delisi çoktur Nagehan Hanım. Talimat falan dinlemezler... Bakın biz 80 öncesinin içinden geldik. Saldırı, şiddet bunları bizzat yaşamış ve çok acılar çekmiş insanlarız. Şiddet kesinlikle yanlış ve gayrimeşru bir yöntem. Bırakın böyle bir saldırının arkasında olmayı tamamen bu saldırının karşısındayım Nagehan Hanım." ifadelerini kullanmıştı.

Özdağ, bu açıklama karşısında şu ifadeleri kullandı:

"Camdan evlerde, sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken “delilerine” çok güvenmesinler. Zira bir akıllı bin delinin hakkından gelir. Siz herkese her şeyi diyecekseniz ama başkaları size hep temenna mı sunacak? Hayırdır sn. devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz?"