Haberler
Giriş Tarihi : 10-06-2021 11:37   Güncelleme : 10-06-2021 12:33

Buket Aydın, Emir Sarıgül İle Evlilik İddialarını Yalanladı

Sabah yazarı Bülent Cankut, Buket Aydın ve Emir Sarıgül'ün evleneceğini iddia etmişti. Buket Aydın bu iddiayı yalanladı.

Buket Aydın, Emir Sarıgül İle Evlilik İddialarını Yalanladı

Bülent Cankurt Sabah'taki köşesinde kaleme aldığı yazısında spiker Buket Aydın'ın mart ayında kariyeri için tekrar asla bir araya gelmemek üzere sonlandırdığı Emir Sarıgül'le bugün evleneceğini öne sürmüştü.

Cankurt köşesinde "Büyük lokma ye, büyük konuşma' diye boşuna söylememiş atalarımız! İşte size çok güzel bir örnek… Spiker Buket Aydın, mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktalamış, sonra da kameraların karşısına geçip, kesin bir dille asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemişti. İşte o büyük lafları eden Buket Aydın, Emir Sarıgül ile nikah masasına oturuyor!" ifadelerini kullanmıştı.

Çiftin bu pazartesi evlenmeyi planlamasına rağmen Mustafa Sarıgül'ün karşı çıkması üzerine nikahın iptal olduğu ve Buket Aydın'ın "geri dönüş yok" diyerek ayrıldığını belirten Cankurt, “Emir Sarıgül, artık nasıl yaptı bilmiyorum ama babasının da onayını almaya başarmış. Pazartesi yapılamayan sürpriz nikah bugün gerçekleşecek. Ne diyelim; umarım çok mutlu olurlar…” demişti.

Buket Aydın ise Instragram hesabından yaptığı paylaşım ile bu iddiaları yalanladı.