Haberler
Giriş Tarihi : 06-04-2021 11:05   Güncelleme : 06-04-2021 11:05

Canan Ergüder Kansere Yakalandı

Ünlü oyuncu Canan Ergüder, meme kanserine yakalandı.

Canan Ergüder Kansere Yakalandı

Behzat Ç., Binbir Gece ve Menajerimi Ara gibi başarılı dizilerde rol alan ünlü oyuncu Canan Ergüder, meme kanserine yakalandı.

43 yaşındaki oyuncu, meme kanseri teşhisinin ardından şu anda rol aldığı ‘Menajerimi Ara’ dizisinden ayrılmak için yapım ekibinden izin istedi. Yakın zamanda kemoterapi görmeye başlayacağı öğrenilen oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

Instagram hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Ergüder, ''Çok sevgili arkadaşlarım ve beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım, niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşicem. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her an destek olan canım aileme, canım Menajerimi Ara ekip arkadaşlarıma, Star TV'ye ve elbette ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım'a çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.