Haberler
Giriş Tarihi : 21-01-2021 13:58   Güncelleme : 21-01-2021 16:00

Evine Gittiği Kadına Cinsel Saldırıda Bulunan Adam Serbest Bırakıldı

Üniversite öğrencisinin evine sözde 'evdeki ısıtıcıyı tamir etmek' maksadıyla girerek cinsel saldırıda bulunan Hacı İbrahim Ünal isimli şahıs mahkemeye çıkarılmasının ardından serbest bırakıldı.

Evine Gittiği Kadına Cinsel Saldırıda Bulunan Adam Serbest Bırakıldı

Olayda saldırıya uğrayan kadının kendisini kurtarmak için çığlık attığı ve komşuların sesleri duyarak polise ihbarda bulundukları öğrenildi. Bu kayıtlara rağmen mahkeme, sanığın serbest bırakılmasına karar verdi.

Twitter hesabından saldırıyı anlatan mağdur kadın "İçeri gelip üstüme çullandı. Bağırabildiğim kadar bağırdım sesimi duysunlar diye. Ağzımı burnumu kapattı nefes bile alamadım. Polisi sesimi duyan komşular aramışlar. O 155 kaydı mahkemede. Kendim bile aramamışım" ifadelerini kullandı.

Sanığın savunması mahkeme tutanaklarında, "Ben bir şey yapmadım. Kendisi bana sarıldı ve öpmeye başladı" şeklinde yansıdı.

Resim

Saldırıya Uğrayan Kadın Dehşet Anlarını Anlattı

Mahkemenin akıllara durgunluk veren kararıyla serbest kalan sapığın saldırısına uğrayan kadın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla olayın peşini bırakmayacağını vurgularken olay anına dair de şu detayları verdi:

"bir insanı “senin de kızın var” diye yalvarmak zorunda bırakmak ne demekmiş, göreceksin.

bana dedi ki ben erkeğim, sen beni rahatlatmak zorundasın. bi şekilde?? rahatlat gideyim. iğreniyorum midem bulanıyor. bundan da “kocam yapmaz” diyen karısından da.

polisi bile arayamadım. telefonumda kırmızı ışık uygulaması var, onu bile açamadım. çığlıklarımı duyanlar aramış. her şey çok hızlı oldu, polisler çok hızlı geldi. arayan kim bilmiyorum ama binlerce kez teşekkür ederim ona. kapı çalınca karısı zannedip panikledi

üstümden çekilince koşa koşa evden çıktım yalınayak. komşularımın zillerine basarak aşağı koştum apartmanda polislerle karşılaştım. böyle."