Haberler
Giriş Tarihi : 13-10-2020 14:37   Güncelleme : 13-10-2020 14:37

Fatih Terim: Selahattin Aydoğdu'yu Damatlarım Değil Ben Tokatladım

2 damadının da silahla basit yaralama suçundan ceza almasının istendiği davada tanık olarak ifade veren Terim, işletmeci Selahattin Aydoğdu'yu kendisinin darp ettiğini söyledi.

Fatih Terim: Selahattin Aydoğdu'yu Damatlarım Değil Ben Tokatladım

Fatih Terim'in damatları Ahmet Baran Çetin ve Volkan Bahçekapılı ile işletmeci Selahattin Aydoğdu arasında 3 yıl önce Alaçatı'da yaşanan kavgayla ilgili yeni iddianame düzenlenmişti. İki damadın, silahla basit yaralama suçundan ceza alması istenen davada Fatih Terim tanık olarak ifade verdi.

Ünlü teknik direktör mahkemede, "Olay günü Bodrum'da bulunan yazlığımda tatildeydim. Selahattin Aydoğdu'nun damadıma ve kızıma yönelik tacizlerini duyunca kendisini aradım. Benimle hakaret içerikli konuşup telefonu kapattı. Ben de yanıma iki damadımı ve şoförümü alarak İzmir'e gittim. Selahattin Aydoğdu'nun mekanına gittim. Kendisine önce bir yumruk, ardından da tokat attım. Daha sonra damatlarımla birlikte olay yerinden ayrıldım. Damatlarım kimseye vurmadı, aksine beni sakinleştirmeye çalıştılar " şeklinde konuştu.

Damatların Suç Listesi Kabarıktı

İddianame kapsamında ise Çetin ve Bahçekapılı hakkında iki kez 'Silahla basit yaralama', birer kez 'Silahla kemik kırığı olacak şekilde yaralama', 'Mala zarar verme' ve 'Silahla yaralamaya teşebbüs' suçlarından ceza istenmişti. Aydoğdu hakkında ise iki kez 'Silahla basit yaralama', 'Mala zarar verme', 'Silahla birden fazla kişi ile tehdit' ve 'Alenen hakaret' suçlarından ceza talep edilmişti.