Spor
Giriş Tarihi : 15-11-2020 15:00   Güncelleme : 15-11-2020 15:00

Fenerbahçeli Sosa Korona Partisine Katıldı

Fenerbahçeli oyuncu Sosa'nın Etiler'de düzenlenen bir partiye katıldığı ve partide maske-mesafe kurallarına uyulmadığı öğrenildi.

Fenerbahçeli Sosa Korona Partisine Katıldı

Geçtiğimiz akşam İstanbul Etiler’de bir parti düzenlendiği ve partide Koronavirüs önlemlerinin hiçe sayıldığı öğrenildi. Partiye katılanlar arasında oyuncu Öykü Çelik ve Fenerbahçe’nin Arjantinli futbolcusu Jose Sosa’nın da bulunduğu iddia edildi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Son olarak iş insanı Ali Cem Resne’nin Rumelihisarı’nda bulunan 4 katlı villasında yapılan eğlenceden sonra, bu etkinliğin bir benzeri geçtiğimiz akşam Etiler’deki bir rezidansta gerçekleşti.

Kaan Kalyon ve Caner Karaloğlu’nun katıldığı etkinlik, sabahın ilk saatlerine kadar sürdü. Yaklaşık 70 kişinin katıldığı partide sosyal mesafe ve maske kuralları hiçe sayıldı.

Partiye katılanlar arasında oyuncu Öykü Çelik ve Fenerbahçe’nin Arjantinli futbolcusu Jose Sosa’nın da bulunduğu iddia edildi. Sosa ve Çelik’in eğlence bittikten sonra görüntü vermemek için rezidansın otoparkından çıkış yaptığı öne sürüldü.

Sabaha kadar süren partiden çıkan kişiler, yüzlerini gizleyerek kaçmaya çalıştı.