Haberler
Giriş Tarihi : 08-10-2021 23:14   Güncelleme : 08-10-2021 23:27

İmamoğlu Cumhur İttifakı'nın Yüzde 84.9 Oy Aldığı Bayburt'ta Gövde Gösterisi Yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayburt’ta yoğun bir ilgi ile karşılaştı.

İmamoğlu Cumhur İttifakı'nın Yüzde 84.9 Oy Aldığı Bayburt'ta Gövde Gösterisi Yaptı

İBB Başkanı İmamoğlu, kent meydanında yapılması planlanan konuşmasını, etrafını çeviren Bayburtluların arasında yaparak, “Ülkemizin yakın geleceğinde herkesin adaleti hissettiği, hukuku hissettiği, birbirini sevdiği, birbirini saydığı, çocuklarımızın geleceğe umutla baktığı, gençlerimizin iyi eğitim aldığı ve iş imkânı bulduğu bir ülke olmayı hep beraber başaracağız" ifadelerini kullandı.

Trabzon ve Gümüşhane’nin ardından geldiği Bayburt’ta, yoğun ilgiyle karşılaşan İmamoğlu, yoğunluk nedeniyle; kent meydanında yapılması planlanan konuşmasını, Bayburtluların arasında yaptı. 

“Gümüşhane'ye gelmişken, gerçekten Anadolu'nun o bozkırında hepimizin kulağında küpe duran yiğitliğiyle meşhur, Bayburt'un o güzel insanlarını ziyaret etmeden buradan gitmek olmazdı” şeklinde konuşan İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Hemşehrilerimin Arasındayım"

“Bayburtlu hemşehrilerimin arasındayım. Buradan Erzurum’a geçip, oradan görevimin başına döneceğim. Buradaki sevgili genç kardeşlerim, hanımefendiler, beyefendiler; hepiniz bilin ki, İstanbul’da görevini ahlaklı, namuslu, dürüst, hepinizin buradan baktığında, ‘Helal olsun’ dedirtecek, işini yapan bir kardeşiniz, arkadaşınız, hemşeriniz var.

Güzel işler yaptığımızda memleketimize de çok fayda sağlayacağını biz biliyoruz. Bu faydayı sağladığımızda, memleketimizde de bir kısım sıkıntılı işlerin düzeleceğini biliyoruz. Tam da bu duyguyla, inşallah ülkemizin yakın geleceğinde herkesin adaleti hissettiği, hukuku hissettiği, birbirini sevdiği, birbirini saydığı, çocuklarımızın geleceğe umutla baktığı, gençlerimizin iyi eğitim aldığı ve iş imkânı bulduğu bir ülke olmayı hep beraber başaracağız. Büyük onur duyuyorum. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Unutmayın ki, şu duyguyu aklınızdan çıkartmayın ki; her şey çok güzel olacak.”