Haberler
Giriş Tarihi : 26-11-2020 15:28   Güncelleme : 26-11-2020 15:38

İmamoğlu: Rahatsızım Diyen Burayı Terk Edebilir

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, UKOME toplantısının kayıt altına alınmasını istemeyen TCDD İstanbul 1. Bölge Müdürü Necmettin Acar'a sert çıktı.

İmamoğlu: Rahatsızım Diyen Burayı Terk Edebilir

TCDD İstanbul 1. Bölge Müdürü Necmettin Acar, Ekrem İmamoğlu'na İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen UKOME toplantısının kayıt altına alınmasını istemediğini söyledi. İmamoğlu Acar'a, "Kişisel olarak ben bulunmaktan rahatsızım diyen varsa toplantıyı terk edebilir" dedi.

İmamoğlu, Acar'a "Bu şahsi talebinizdir. Bizim bu UKOME toplantımızı kapsamamaktadır. İBB'nin tanzim ettiği bu ve ya benzeri toplantıların tümü katılımcıların kim olduğuna bakmaksızın şeffaf bir biçimde yayınlanmaktadır. Burada kurumsal olarak bulunmaktan rahatsız olan varsa bunu kurumları bize yazsın değerlendirelim. Kişisel olarak ben bulunmaktan rahatsızım diyen varsa toplantıyı terk edebilir. Bu UKOME'yi biz koordine ediyoruz, çalışma koşullarını ve buradaki kapsama alanını biz tanzim ediyoruz. Bu UKOME'nin herhangi bir gündemini ilgilendirmediği için de bu oylama önerinizi reddediyorum" şeklinde yanıt verdi.