Haberler
Giriş Tarihi : 03-06-2021 09:54   Güncelleme : 03-06-2021 09:54

İstanbul'da Dehşet: 14 Yaşındaki Kız Çocuğunu 8 Gün Boyunca Çatıya Kapattı

M.A. isimli erkek, 14 yaşındaki E.A. isimli kız çocuğunu kaçırarak 8 gün boyunca bir çatıda hapsetti.

İstanbul'da Dehşet: 14 Yaşındaki Kız Çocuğunu 8 Gün Boyunca Çatıya Kapattı

Maltepe'de yaşayan 14 yaşındaki E.A. isimli kız çocuğu, 17 yaşındaki M.A. tarafından tehdit edilerek zorla evden çıkarıldı. Genç kızın evinin yakınlarına giden M.A., evden çıkan küçük kızı kaçırdı.

Amcasına gittiğini söyleyerek evden çıkan kızlarının eve dönmemesi üzerine endişelenen aile, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen ekipler kaçırılan küçük kızı ve M.A.'yı buldu.

Beni Taciz Ediyordu

8 gün boyunca çatıda tutulan ve kuru ekmekle beslenmek zorunda kalan E.A., "Benimle buluşmak istedi. Gelmezsen evi başınıza yıkarım dedi. Gittim. Bıçakla tehdit etti. Önce Gebze'de yıkık bir binada kaldık. Sonra beni Maltepe'de bildiği bir binanın çatı katına çıkardı. Fareler vardı. Binanın arka bahçesinden çaldığı battaniyenin üzerinde uyuduk. Geceleri çok soğuktu. Ne yiyecek, ne de para vardı. Beni çatıya kilitleyip geceleri kuru ekmek toplayıp geliyordu. Sadece kuru ekmek ve su vardı. Cami tuvaletini kullanıyordum. Çantasından çıkardığı bir şeyi içiyordu. Onu içince tavırları değişiyordu, beni taciz ediyordu" diyerek yaşadığı dehşet dolu anları anlattı.

Kızını kaçırarak üstüne bir de başlık parası teklif eden erkeğe tepki gösteren baba ise, "Ona bunu yaşatanların cezasını çekmesini istiyorum. Koca şehrin göbeğinde böyle bir eşkıyalık olamaz. Suç duyurusunda bulunduk" dedi.