Haberler
Giriş Tarihi : 23-03-2021 14:40   Güncelleme : 23-03-2021 14:40

Kardeşinin Düğün Gününde Öldürüldü

Osmaniye'de yaşanan olayda Serpil Fikirli isimli kadın, kardeşinin düğün gününde eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Kardeşinin Düğün Gününde Öldürüldü

Osmaniye'de yaşayan Serpil Fikirli, sürekli tartıştığı ve uzaklaştırma kararı aldırdığı eşi C.B. tarafından buluşmaya zorlandı. Bir süredir Kahramanmaraş’ta çalışan ve evine gitmeyen C.B., eşiyle konuşmak için öğle saatlerinde köyde bulunan evine geldi. Hakkında uzaklaştırma kararı olmasına rağmen eve giren C.B. ile Serpil Fikirli arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu C.B., eline aldığı bıçakla eşi Serpil Fikirli’yi bıçakladı.

Evden gelen sesleri duyan komşuların ihbarı ile olay yerine gelen sağlık ekipleri, aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan kadını hastaneye kaldırdı. Doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayan Serpil Fikirli, hayatını kaybetti.

Karısını bıçaklayan C.B. ise olayın ardından gözaltına alındı.

3 çocuk annesi Serpil Fikirli Osmaniye merkeze bağlı Kırmacılı köyünde toprağa verilirken, katil zanlısı C.B., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kardeşinin Düğünü İçin Hazırlanıyormuş

Serpil Fikirli’nin olayın yaşandığı gün erkek kardeşi Emin Türkü’nün düğününe hazırlandığı ve o sırada bıçaklandığı öğrenildi. Kardeşinin düğününe katılmak yerine toprağa verilen kadının çocukları gözyaşlarına hakim olamadı.