Haberler
Giriş Tarihi : 27-10-2020 21:17   Güncelleme : 27-10-2020 21:17

Konya'da 2 Kadın Koruma Başvurusu Yaptıktan 2 Saat Sonra Öldürüldü

Konya'da Büşra Gizem Güzelsoy ve annesi Ömer İ. adlı şahıs hakkında şikayet dilekçesi verdikten 2 saat sonra Ömer İ. tarafından öldürüldü.

Konya'da 2 Kadın Koruma Başvurusu Yaptıktan 2 Saat Sonra Öldürüldü

Konya'da Büşra Gizem Güzelsoy ile annesi Gülya Barutçu, Ömer İ. adlı şahıs (katil hakkında bilgi olmadığından soyadını yazamıyoruz) tarafından öldürüldü. 27 yaşındaki Güzelsoy'un olaydan 2 saat önce Ömer İ. hakkında şikayetçi olduğu ve koruma kararı başvurusu yaptığı öğrenildi.

Bugün 17.00 sıralarında Konya Selçuklu'da meydana gelen kadın cinayetinde Büşra Gizem Güzelsoy ve annesi Gülya Barutçu, aracıyla evlerinin önüne gelen ve bir süre önce ayrıldığı nişanlısı Ömer İ.'nin silahlı saldırısına uğradı. Tabancayla başlarından vurulan anne ve kızı olay yerinde hayatını kaybetti. Büşra Gizem Güzelsoy'un annesinin kucağında yaşamını yitirdiği öğrenildi. Ömer İ. ise saldırının ardından otomobiliyle olay yerinden kaçtı. Polis, kaçan çifte cinayet zanlısının yakalanması için çalışmasını sürdürüyor. Büşra Gizem Güzelsoy'un olaydan yaklaşık 2 saat önce polis merkezine giderek, ayrıldığı nişanlısı Ömer İ. hakkında şikayette bulunup, koruma kararı için başvuruda bulunduğu ortaya çıktı.