Haberler
Giriş Tarihi : 16-03-2021 20:24   Güncelleme : 16-03-2021 20:40

Korkunç Taciz ve Yardım Çığlığı

Ankara Kıbrısköy'de yaşanan olayda; babasının cinsel istismarına maruz kalan 12 yaşında bir erkek çocuğunun, 4,5 yaşında bir kız çocuğuna cinsel taciz ve istismar uyguladığı haberi küçük kızın bir yakını tarafından paylaşıldı.

Korkunç Taciz ve Yardım Çığlığı

Olayı Twitter üzerinden açıklayan İpek Övgü Ulusoy, küçük kız çocuğunun yaşadığı travmatik olay karşısında yardım istiyor.

Tweet zinciri oluşturarak küçük kızın yaşadığı olay karşısında adalet talep eden İpek Övgü Ulusoy şu sözlerle korkunç olayı anlattı:

"Arkadaşlar 4.5 yaşındaki kız kardeşimize, 12 yaşında bir erkek çocuk (!) 2 ay boyunca tacizde bulunuyor. "Dondurma yalar gibi" diyerek oral ilişki yaşatıyor. Kız çocuğumuzu çıplak hale getirerek tüm vücudunu yalıyor. Sosyal medyada viral olmazsa, savcılık olayı örtbas ediyor!

12 yaşında ancak "ailene söylersen seni öldürürler" diyerek bu zulme devam ediyor. Erkek çocuk oral tecavüz sırasında "babam da bana böyle yapıyor" diyerek ilişkiye giriyor.

Ben buraya cinsel istismara uğradı yazsaydım hiç bir tepki çekemezdim. Ailenin onayıyla olayı birebir anlatıyorum. İnanın yaramız çok büyük. İnanın ceza almadan hem babası hem çocuk gülerek apartmandaki dükkanlarının önünden bize bakıyorlar.

Çocuğun ailesi, erkek çocukla kendi kız çocuklarının bebeklik arkadaşı olmasından dolayı oynamalarına müsaade veriyor. Erkek çocuk kız çocuğu apartmanın tenha yerine çekip bu olayı yaşatıyor. Dostlarım başımıza gelmez demeyin! Bize yardım edin!"

#Masaliçinadalet başlığıyla yardım isteyen küçük çocuğun yakını yetkililere ulaşmaya çalışıyor.

Arkadaşlar 4.5 yaşındaki kız kardeşimize, 12 yaşında bir erkek çocuk (!) 2 ay boyunca tacizde bulunuyor. "Dondurma yalar gibi" diyerek oral ilişki yaşatıyor. Kız çocuğumuzu çıplak hale getirerek tüm vücudunu yalıyor. Sosyal medyada viral olmazsa, savcılık olayı örtbas ediyor!

— İpek Övgü Ulusoy (@ovgulusoy) March 16, 2021