Haberler
Giriş Tarihi : 21-09-2020 12:07   Güncelleme : 21-09-2020 12:07

Kuzenler Parkta Dinlene Dinlene Kavga Etti: Aile İçi Diye Kimsenin Ayırmasına İzin Vermediler

Antalya'da bir parktaki kuzenlerin yarım saat süren kavgasını kimse ayıramadı. Şahısların polisin gelmesiyle olay yerinden hiçbir şey olmamış gibi barışarak ayrılmaları dikkat çekti.

Kuzenler Parkta Dinlene Dinlene Kavga Etti: Aile İçi Diye Kimsenin Ayırmasına İzin Vermediler

Antalya'da bir parkta kuzen oldukları belirtilen iki gencin yaklaşık yarım saat süren kavgasını kimse ayıramadı. Dün saat 16.30'da kentin en yoğun trafik akışına sahip kavşaklarından Antalyaspor Kavşağı'nda biri kadın 3 kişi cadde üzerindeki çimenlik alanda bilinmeyen sebepten ötürü tartışmaya başladı. Kuzen olduğu belirtilen iki erkeğin tartışması bir süre sonra yerini kavgaya bıraktı. Kuzenlerin yanında bulunan genç kadın ise ilk etapta ayırmaya çalışıp başarılı olamadığı kavgayı kaldırımdan izlemek zorunda kaldı. Kavgaya ara verip zaman zaman dinlenen kuzenler, sözlü atışmaların ardından kavgalarına kaldıkları yerden devam etti.

Dinlene dinlene kavga eden ve yanlarındaki genç bir kadın ile çevredekilerin ayırma çabalarına müsaade etmeyen kuzenlerin kavgası polisin gelmesiyle son buldu. Kuzenler sinirleri geçtikten sonra olay yerinden barışarak ayrıldılar.