Haberler
Giriş Tarihi : 03-08-2021 11:09   Güncelleme : 03-08-2021 11:09

Mandıra Filozofu’nun Çekildiği Yer Küle Döndü

Türkiye'de 28 Temmuz'dan bu yana devam eden yangınlar sonrası Mandıra Filozofu filminin çekildiği Çökertme Koyu da küle döndü.Bölge küle dönerken, görüntüleri yapımcı Birol Güven ve oyuncu Arda Esen paylaştı.

Mandıra Filozofu’nun Çekildiği Yer Küle Döndü

Türkiye'nin dört bir yanında peş peşe çıkan orman yangınları da dahil olmak üzere, Muğla’nın Milas ilçesinde ormanlık alanda çıkan ve yerleşim yerlerine sıçrayan yangına da halkın, gönüllülerin ve sivil toplum örgütlerinin müdahalesi sürüyor.

Son olarak alevler, Mandıra Filozofu filminin çekildiği Çökertme Koyu’nu da küle çevirdi. Oyuncu Arda Esen, son durumu paylaştı. 

"Cennetti, Cehenneme Döndü"

Oyuncu Arda Esen, koyun son halini Instagram hesabından “Hepimize geçmiş olsun. Mandıra Filozofu filmine ev sahipliği yapan eşsiz güzellikteki Çökertme Koyu artık bir kül yığını. Cennetti, cehenneme döndü maalesef. Kelimeler kifayetsiz. Arayan soran tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…” notuyla paylaştı.

Birol Güven ise Twitter hesabından Çökertme Koyu'nun son haline ilişkin bir video paylaşarak “Mandıra Filozofu'nun kulübesi maalesef artık bu halde” dedi.