Haberler
Giriş Tarihi : 14-03-2021 22:21   Güncelleme : 14-03-2021 22:29

Mansur Yavaş Twitch'e Katıldı: Selam Chat

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından "Selam chat" notuyla bir video paylaşarak Twitch kanalı açtığını duyurdu. Yavaş, "Artık ben de burada, Twitch'deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum" dedi.

Mansur Yavaş Twitch'e Katıldı: Selam Chat

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından “Selam chat” notuyla paylaştığı Twitch yayıncılarının görüntüleri eşliğinde canlı yayın platformuna adım attığını duyurdu. Gençlerin sorunlarını dinlemek için Twitch'te olduğunu ifade eden Yavaş ayrıca duyuruyu yaptığı videoda eserlerine ait görüntülerini kullandığı kişilere de teşekkür etti.

Yavaş, videoda şunları söyledi:

"Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’deyim. Sizinle beraber birçok yayın yapacak, hatta yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin birlikte oluşturalım."

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, geçtiğimiz günlerde de sosyal medya platformu TikTok’a katılırken gençlere, “Siz neredeyseniz ben de oradayım, her zaman yanınızdayım” mesajı vermişti.