Haberler
Giriş Tarihi : 20-09-2020 15:07   Güncelleme : 21-09-2020 12:44

Meral Akşener'in Kurultaydaki Anahtar Listesi Belli Oldu

Bugün gerçekleştirilen İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı'nda Meral Akşener'in anahtar listesi belli oldu.

Meral Akşener'in Kurultaydaki Anahtar Listesi Belli Oldu

Bugün gerçekleştirilen İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı'nda Meral Akşener'in anahtar listesi belli oldu.

Genel İdare Kurulu listesindeki isimler:

1- Orhan Çakırlar

2- Mehmet Salim Ensarioğlu

3- Uğur Poyraz

4- Ümit Dikbayır

5- Koray Aydın

6- Nuri Okutan

7- Ahmet Kamil Erozan

8- Şenol Sunat

9- Metin Ergun

10- Mustafa Cihan Paçacı

11- Aytun Çıray

12- İsmail Tatlıoğlu

13- Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu

14- Yavuz Ağıralioğlu

15- Yavuz Temizer

16- Berna Sukas

17- Aydın Adnan Sezgin

18- Bahattin Bahadır Erdem

19- Ümit Özlale

20- Erdal Sarızeybek

21- Tevfik Sinan Sözen

22- Muhammed Emre Haberdar

23- Orhun Ertürkmen

24- Meral Alemdar

25- Emine Küçükali

26- Hasan Toktaş

27- Mehmet Tolga Akalın

28- Ünzile Yüksel

29- İsmet Koçak

30- Süleyman Sırrı Özdolap

31- Ümit Beyaz

32- Haydar Arda Çakmak

33- Arzu Önşen

34- Celal Karapınar

35- Rıdvan Uz

36- Murat Karaman

37- Müberra Çakır

38- Mehmet Arslan

39- Ümmü Gülsüm Paksoy

40- Dursun Ataş

41- Ömer Süslü

42- Halil Aydoğdu

43- Muhammet Naci Cinisli

44- Mehmet Aslan

45- Cumali Durmuş

46- Mümin İnan

47- Kadriye Ünler

48- M. Cem Özdemir

49- Burcu Akçaru

50- Hayrettin Nuhoğlu

51- Burak Akburak

52- Şükrü Kuleyin

53- Ayhan Bölükbaşı

54- Burhanettin Kocamaz

55- Fuat Geçen

56- Dursun Çolak

57- Berat Yılmazel

58- Yavuz Aydın

59- Yener Yıldırım

60- Bircan Akyıldız

61- Mahmut Koçak

62- Yiğiti Karakış

63- Celal Dağgez

64- Emir Sami İşmen

65- Uğurhan Tiryaki

66- Furkan Tuna

67- Mehmet Ali Karamemiş

68- Sevil Sargın

69- Yağmur Gürsöğüt

70- Mine Baş

71- Berna Biçer

72- Vedat Bayram

73- Adil Erkoç

74- Ahmet Çelik

75- Ayhan Erel

76- Aylin Cesur

77- Behiç Çelik

78- Feridun Bahşi

79- Hasan Subaşı

80- Doğan Avcı

81- Cevat Saraç

82- Ayhan Tufan Aygın

83- Neşe Toker

84- Ayşe Odabaşı

85- Hanna Akyüz

86- Nedim Tuna 

87- Mehmet Oğuz Türkoğlu

88- Mustafa Kemal Atikeller

89- Abdullah İlker Sungur

90- Feridun Yıldız

91- Mustafa Çakıroğlu

92- Onur Aydın

93- Hüseyin Acar

94- Ali Kamış

95- Mehmet Türe

96- Sevgi Yalav

97- Emine Kalafat

98- Murat Yaprak

99- Şule Türdeş

100- Zeki Bani

Merkez Disipkin Kurulu listesindeki isimler:

1- Ethem Baykal

2- Sena Aksakallı

3- Furkan Kamalak

4- Batuhan Yılmaz

5- Süleyman Çetin

6- Şeyda Şahin

7- Mehmet Şerif Avcı

8- Baha Cankut Sarıtaş

9- Öncül Kazancı

10- Zeynep Şeyda Irmak

11- Akın Uyar

Merkez Disipkin Kurulu Yedek Üyeleri:

1- Kenan Kaçmaz

2- Ahmet Erenoğlu

3- Durmuş İlhan

4- Esra Yılmaz

5- Metehan Kutlu

6- Ömer Furkan Dağ

7- Seyran Gül Neslihanoğlu