Haberler
Giriş Tarihi : 29-05-2021 14:51   Güncelleme : 29-05-2021 15:22

Onlarca Kadını İstismar Eden Sercan Keskinkılıç'ın Tutuklanması İçin Kampanya Başlatıldı

Ebrar Mutlu adlı kadının paylaşımıyla onlarca kadını istismar ettiği anlaşılan Sercan Keskinkılıç için ''Sercan Keskinkılıç tutuklansın'' kampanyası başlatıldı.

Onlarca Kadını İstismar Eden Sercan Keskinkılıç'ın Tutuklanması İçin Kampanya Başlatıldı

19 Nisan 2021 tarihinde arkadaşını ziyaret etmek için Adana'ya giden ve ziyarete gittiği arkadaşının komşusu Sercan Keskinkılıç tarafından cinsel istismara uğrayan Ebrar Mutlu, yaşadıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. 

Parkta yürümeye bahanesiyle Keskinkılıç tarafından ıssız alanlara götürüldüğünü ve başta sözlü tacize  sonrasında cinsel istismara maruz kaldığını anlatan Mutlu, olayı duyurduktan sonra kendisine gelen mesajları paylaştı. Aynı erkek tarafından istismara uğrayan onlarca kadından mesaj alan Mutlu, gelen mesajları Twitter hesabından paylaşarak Keskinkılıç'ın başka kadınlara da yaşattığı travmaları duyurdu.

18 yaşından küçük kişiler dahil onlarca çocuk ve kadını istismar eden Keskinkılıç'ın yakalanmasını isteyen sosyal medya kullanıcıları Twitter'da ''Sercan Keskinkılıç tutuklansın'' etiketli kampanya başlattı. 

Eski Sevgilini Benimle Cinsel Birliktelik Yaşayarak Unutabilirsin

Üniversitede psikoloji bölümü okuduğunu söyleyen ama aslında lise terk olan Keskinkılıç'ın istismarına maruz kalan kadınlar sosyal medyada bir araya gelip başına gelenleri anlattı.

Keskinkılıç'ın farklı farklı yalanlarla onlarca kadını kandırdığı görülen mesajlarda, ''Ben terapi yapıyorum, benimle cinsel birliktelik yaşarsan eski sevgilini unutursun'' ifadelerini kullanarak kadınlara yaklaştığı görüldü.

Yoğun ısrarı sebebiyle genç kadınları yalnız kalmaya ikna ettiği ve sonrasında kadınların rahatsızlık duymasına rağmen bir anda soyunduğu söylenilen Keskinkılıç'ın kendisine karşı gelen kadınları darp ettiği de belirtildi.

Keskinkılıç'ın istismarına maruz kalan kadınlardan bazılarının paylaşımları şu şekilde: