Haberler
Giriş Tarihi : 07-09-2020 09:51   Güncelleme : 07-09-2020 09:51

Rusya'dan Sırp Cumhurbaşkanı Vucic'e 'Temel İçgüdü' Yakıştırması

Rusya Dışişleri Sözcüsü Zaharova, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'in Beyaz Saray'da Trump'ın karşısında sandalyede oturduğu görüntüye sosyal medyada bir paylaşım yaparak "Temel İçgüdü" filminden alıntı yaptı.

Rusya'dan Sırp Cumhurbaşkanı Vucic'e 'Temel İçgüdü' Yakıştırması

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile Kosova Başbakanı Avdullah Hoti, geçen hafta Beyaz Saray'da devam eden müzakerelerin sonucunda, Oval Ofis'te Trump'ın katılımıyla düzenlenen törende 'ekonomik normalleşme' anlaşmasına imza atmıştı.Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zaharova, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'in ABD Başkanı Trump'la görüşmesinden çekilen bir fotoğrafı "Temel İçgüdü" filminden bir kareyle paylaştı. 

Zaharova, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic'in Beyaz Saray'da ABD Başkanı Trump'ın masasında belli bir mesafede otururken görüldüğü fotoğrafa ilişkin yorumuna filmden bir görüntü ekleyerek, "Sorguya çekilircesine, kendini üstün gören birinin karşısına oturtulduğunuzda tavsiyem 'Temel İçgüdü' filmindeki pozu almanızdır. Kim olursanız olun. Yalnızca inanın" ifadelerini kullandı.