Haberler
Giriş Tarihi : 10-09-2021 22:18   Güncelleme : 10-09-2021 22:38

Sedat Peker: Görünen O ki Yeniden Kuracağız Dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu Başka Bir Bahara Kaldı

Sedat Peker, dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Sedat Peker: Görünen O ki Yeniden Kuracağız Dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu Başka Bir Bahara Kaldı

Sedat Peker resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda "Tüm insanlar tatildeyken sizin gazınıza geldim,planımın dışına çıkıp o kadar önemli dosyaları paylaştım. Hiçbiri hakettiği değeri görmedi. Mezardan babam çıksa artık onun da gazına gelmem" dedi.

"Ben neyi ne zaman yayınlayacağımı biliyorum. Ancak toplumumuz bu ses kayıtlarını dinlemeye, whatsapp yazışmalarını okumaya hazır mı, bunu gerçekten bilmiyorum. İpşir Paşa Türk tarihinin deyyus-u ekberidir. Yani en büyük pezevengidir. Sizlere ondan daha büyük bir pezevengi tanıtacağım. Dağ gibi bir pezevenk" diyen Peker, "Ayrıca sizler Türkiye’nin en önemli davalarına mahkemeler karar veriyor diye biliyorsunuz ya, mahkeme başkanlarının sözcü milletvekilleriyle yaptığı görüşmelerin ses kayıtlarını dinleyince kararların kimin isteğiyle çıktığını öğreneceksiniz. Şu an değil, çünkü bunları sizi eğlendirmek için paylaşmayacağım. Hedefe ulaşacağım" ifadelerini kullandı.

Yeniden Kuracağız Dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu Başka Bir Bahara Kaldı

Peker bir süre sonra yaptığı paylaşımlarda "Bir zamanlar mavi vatan iddiamız vardı şimdi oldu yalan vatan. Doğalgaz arama gemilerimiz vardı, şimdi tersanelerde çürüyorlar. Ermenistanı yendik Azerbaycanla direk kapı açacağız dedik ortada bir kapı yok. Kıbrısın bağımsızlığını açıklayacağız dedik, tüm dünya bunu beklerken Başbakanlık binasının yapılacağını müjdeledik.Cuma namazını Emevi Camiinde kılacaktık, o da yalan oldu. 18 adalarda hak iddia ettik, adaları Yunanistan işgal etti. Görünen o ki yeniden kuracağız dediğimiz Osmanlı İmparatorluğu da artık bu saatten sonra başka bir bahara kaldı" ifadelerini kullandı.

"Video yayınlayabildiğim zamanlarda her gün yeni doğalgazlar, altın madenleri bulunuyordu" diyen Peker paylaşımında, "Benim videolar durduktan sonra doğalgaz ve altın madenleri de yalan oldu. İmanlı nesiller yetiştireceğiz derken çoğunluk pudracı nesil oldu. Ama siz yine de verin mehteri" ifadelerine yer verdi.