Haberler
Giriş Tarihi : 22-02-2021 14:07   Güncelleme : 22-02-2021 14:07

Seyfi Dursunoğlu’nun Hayatı Film Oluyor

Seyfi Dursunoğlu'nun hayatını anlatacak filmin adı ''Huysuz'' oldu. Çalışmaları başlayan Huysuz filminin danışmanlığını Armağan Çağlayan yapacak.

Seyfi Dursunoğlu’nun Hayatı Film Oluyor

Geçtiğimiz aylarda hayata veda eden Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu'nun hayatını anlatacak filmin adı da ''Huysuz'' olacak. Filmin danışmanlığını Armağan Çağlayan üstlenecek. Filmin detayları ve usta sanatçıyı kimin canlandıracağı ise henüz belli değil.

Çağlayan ve Dursunoğlu Huysuz Şovu da birlikte çekmiş, Çağlayan usta isme veda ederken “Kusura bakmayın ama hayat bana biraz torpil geçti. ‘Huysuz’ bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, saygı, minnet ve hayranlıkla..." ifadelerini kullanmıştı.

Vasiyeti Sebebiyle Gündeme Gelmişti

Servetini Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bırakan Seyfi Dursunoğlu’nun vasiyetine yeğenleri Evren Saydan ve Erhan Saydan itiraz etmişti. Vasiyete itiraz eden yeğenlere tepki gösteren diğer yeğeni Gizem Özköseoğlu, "Annem, teyzem ve bir yeğeni dernek avukatlarına vekaletname verdi. Aslında bizim dışımızdaki herkes mirastan pay almak ümidinde. Tamamen kamu yararına olacak olan bu bağışın gerçek sahiplerine ulaşmasını ve çocukların yetiştirilmesine katkıda bulunulmasını geciktiriyor olmalarından dolayı üzüntümüz büyük. Hakkın ve adaletin gerçek sahiplerini bulacağından şüphem yoktur" demişti.