Haberler
Giriş Tarihi : 03-01-2021 16:12   Güncelleme : 03-01-2021 16:19

Soylu'dan Özdil'e Hakaret

Kişisel sorun yaşadığı şahısları tehdit eden ve hedef gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun hedefinde bu kez Yılmaz Özdil var.

Soylu'dan Özdil'e Hakaret

Kişisel sorun yaşadığı şahısları tehdit eden ve hedef gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun hedefinde bu kez Yılma zÖzdil var.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sınırda çekilen fotoğrafını eleştiren  Yılmaz Özdil'e Twitter hesabından hakaret ederek karşılık verdi.

Yılmaz Özdil, Soylu'nun sınır karakolunda askerlerle yediği yemeğin fotoğrafını paylaşarak, ""38 yıldır bu memlekette gazetecilik yapıyorum, terörün en saldırgan dönemlerinde sınır karakolları gördüm, Türk askerinin postalını çıkarıp yerde yediğini ilk defa görüyorum." yorumunu yapmıştı.

 Özdil'in yorumunu Soylu sosyal medya hesabından şu yanıtı verdi: 

"Yıllar sonra, üç ay önce üstlendiğimiz Belbuka Üst Bölgesi sadece PKK’nın değil, PKK yardakçıları Yılmaz Özdil ve medya faresinin de psikolojisini bozmuş anlaşılan... Bizim köyde şöyle söylerler; İt ürür kervan yürür!"

 

"Bizi Korumakla Görevli İçişleri Bakanı Hede Gösteriyor"

Soylu'nun kendisine verdiği yanıtı alıntılayan Özdil ise, "Bizi korumakla görevli İçişleri Bakanı, bizi hedef göstererek küfretmiş, hoşgeldin 2021 :))" düşüncesini dile getirdi.