Haberler
Giriş Tarihi : 21-09-2020 11:09   Güncelleme : 21-09-2020 11:19

Ümit Can Uygun'dan Yeni Rezil Açıklama "Cezamı Abim Verdi"

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi olan Ümit Can Uygun geçtiğimiz günlerde annesinin intiharı üzerine babası ile kameralar karşısına geçmişti. Dün olay hakkında yine rezilce bir açıklama gerçekleştirdi.

Ümit Can Uygun'dan Yeni Rezil Açıklama

Ümit Can Uygun yayınladığı videoda "Aleyna Çakır benim çok sevdiğimdir. İsteyerek, bilerek ona zarar vermem, veremem. Sosyal medyada bazı videolar çıktı. O videoda yaptıklarımdan ötürü son derece hatalıyım. O gün çok fazla alkollü olduğum için sinir krizine girdim ve Aleyna astım hastası olduğu için bir kere vurduğumda bayıldı. Yaptıklarımdan pişmanım başta Aleyna'nın ailesine başsağlığı diliyorum ve ... ağabeyimden özür diliyorum. Ama ben bu konu hariç suçsuzum. Karalamalara karşı diyecek bir şeyim yok. Üzüntümü sessiz yaşıyorum. Benim cezamı da ... ağabeyim vermiştir" şeklinde konuştu.

Ayrıca Ümitcan Uygun'un genç kızları kötü yola özendirme suçundan hakkında soruşturma başlatılan annesi Gülay Uygun, ifade vermesine iki gün kala bir ormanda ölü bulunmuştu. Televizyon kanalına ulaşan ve ismini açıklamayan bir genç kız, Gülay Uygun hakkında "Düğününde otururken Ümitcan ile birlikte 6 kız geldi. 19-20 yaşları arasında. Ümitcan'ın annesine seslendiler. 'Yurtta çalışıyorum bunları ben büyütüyorum. Beni seviyorlar' dedi. Kızlarla sohbet ederken 'Biz 18 yaşını doldurduk, bize ev açtı. Şu an Ümitcan ile birlikteyiz bizi çalıştırıyor' dedi. Annesi de söyledi..."  şeklinde iddiada bulundu.