Haberler
Giriş Tarihi : 23-09-2021 16:54   Güncelleme : 23-09-2021 16:54

'Yandaş Basının Elinde Kılıçdaroğlu Hakkında Çok Can Alıcı Bir Dosya Var' İddiası

Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat, yandaş basının elinde Kılıçdaroğlu ile ilgili can alıcı bir dosya olduğunu iddia etti.

'Yandaş Basının Elinde Kılıçdaroğlu Hakkında Çok Can Alıcı Bir Dosya Var' İddiası

Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat, katıldığı bir televizon programında iktidara yakın medyanın elinde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili can alıcı bir dosya olduğunu iddia etti. 

Dosyanın kendisinde de olduğunu ancak ortaya çıkarmayacağını söyleyen Kırıkkanat, ''Bakın ne olduğunu söylemeyeceğim. Çünkü başım derde girebilir, benim başım da kıymetli. Kılıçdaroğlu ve ekibi hakkında çok kapsamlı bir dosya var. Çok can alıcı bir dosya, çok yakıcı bir dosya. Bu dosya yandaş basının elinde. Bende de var ama yandaş basın çıkaracak normal olarak, öyle söylendi bana'' dedi.

Kırıkkanat sözlerine, ''Şu anda yandaş basın o dosyayı kullanmıyor biliyor musunuz? Neden biliyor musunuz? Çünkü Sayın Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi bir ana muhalefet partisi lideri bulamaz. CHP'den daha iyi, daha kolay, daha soft, daha yumuşak, daha suya götürecek susuz getirecek bir parti bulamaz. Burada duruyorum'' şeklinde devam etti.