Haberler
Giriş Tarihi : 25-05-2021 10:49   Güncelleme : 25-05-2021 10:49

24 Yaşındaki Bir Genç, AKP'ye İsyan Ettiği Bir Mesaj Yayımlayarak İntihar Etti

Antalya'da 24 yaşındaki İhsan Bekkaya, AKP'ye tepki gösterdiği bir mesaj yayımlayarak intihar etti.

24 Yaşındaki Bir Genç, AKP'ye İsyan Ettiği Bir Mesaj Yayımlayarak İntihar Etti

Antalya'da henüz 24 yaşında olan İhsan Bekkaya, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayarak intihar etti.

Instagram hesabından bir 'hikaye' paylaşarak arkadaşlarını etiketleyen İhsan Bekkaya, Fatih adlı bir arkadaşına hitaben "Hep umudumuz vardı, hep planlar yapardık.. olmayacağını bile bile yapardık hem de. Kolay kolay kimseye anlatmazsın içinde kopan fırtınaları ama bir kez yık tabularını seni seven birisini bul evlen kardeşim artık, arada benden bahsedersin ufaklığa, bir de son olarak beraber gidip oturduğumuz kayalıklar vardı ya, oraya gidersen beni hatırla, bir de kasımpatı bırakır mısın? Söz veriyorum ben alacağım onları" şeklinde yazdı.

Mesajının sonunda AKP'nin ve partili Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Instagram hesabını etiketleyen genç, "Bir de son olarak belki bu dünyada hakkımı, gençliğimi alamadım ama diğer tarafta iki elim yakanızda AKP hükümeti ve RTE benden ve benim gibi milyonlarca gençten aldığınız umudumuzu elbet geri alacağız. Burada değilse bile başka bir yerde" ifadelerini kullandı.

Bu mesajdan kısa bir süre sonra intihar ettiği belirtilen İhsan Bekkaya'nın söz konusu mesajı sosyal medyada yankı uyandırdı.

Bekkaya'nın arkadaşı olduğu söylenen bir kişinin konuyla ilgili yazdıkları da paylaşıldı:

24 yaşındaki Bekkaya'nın sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj şu şekilde: