Haberler
Giriş Tarihi : 09-06-2021 23:33   Güncelleme : 09-06-2021 23:33

AKP'li Atilla Ödünç: Ak Parti Yeşil Alan Oluşturmada Rekor Kırmış Bir Millet Hareketidir

AKP Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, partisinin yeşil alan oluşturmada rekor kırdığını iddia etti.

AKP'li Atilla Ödünç: Ak Parti Yeşil Alan Oluşturmada Rekor Kırmış Bir Millet Hareketidir

AKP iktidarı dönemindeki doğa katliamları hız kesmeden devam ederken, AKP Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, ilginç bir çıkışta bulundu.

Partisinin yeşil alan oluşturmada 'rekor kırmış bir millet hareketi' olduğunu iddia eden Ödünç, 2023 yılına doğru ilerlenirken ‘güçlü şehirler, güçlü Türkiye’ anlayışıyla çalışmaların sürdürdüğünü söyledi.

Ödünç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada "AK Parti, 19 yılda yeşil alan oluşturmada rekor kırmış bir millet hareketidir. Bursa’da 680 bin metrekarelik alanda 5 millet bahçesi projemiz olanca hızıyla devam ediyor. Şehrimizin geleceğinin teminatı olan kentsel dönüşüm çalışmalarımızda da büyük bir kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Bizim hedefimiz, afetlere karşı güvenli, sağlam yuvalarıyla depreme karşı dayanıklı, emin bir Bursa. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, tüm belediyelerimizle birlikte Bursa’yı yeşiliyle, tarihiyle gün yüzüne çıkaracak çalışmalar, bundan sonra da büyük bir aşkla devam edecektir" ifadelerini kullandı.