Ekonomi
Giriş Tarihi : 05-10-2021 09:00   Güncelleme : 05-10-2021 09:00

AKP'li Cumhurbaşkanı Atıştırmalık Alışverişine 1002 Lira Ödemiş

AKP'li Cumhurbaşkanı'nın "Fiyatlar gayet uygun" dediği atıştırmalık alışverişine 1002 lira ödediği ortaya çıktı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Atıştırmalık Alışverişine 1002 Lira Ödemiş

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'da bulunan evinin yakınlarında açılan Tarım Kredi Kooperatifi mağazasından yaptığı atıştırmalık alışverişine 1002 lira ödediği ortaya çıktı.

Sözcü'den İsmail Şahin'in haberine göre gittiği markette bisküvi, gofret, kurutulmuş meyve, mantı, gevrek, kuruyemiş, meyve suyui şalgam, çikolata, cips ve kurabiye gibi atıştırmalık satın alan AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan toplamda 1002 lira 47 kuruş ödedi.

Erdoğan’dan atıştırmalık alışverişine 1002 lira

Erdoğan market çıkışında yaptığı açıklamada "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler, kalite, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer" diye konuştu.

Alışverişini yaptığı marketlerin sayısının artırılması için Tarım Kredi Kooperatifleri'ne talimat verildiğini belirten Erdoğan, "Tabii süratle 500 metrekareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta 1000 kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız" ifadelerini kullandı.