Haberler
Giriş Tarihi : 15-09-2021 19:16   Güncelleme : 15-09-2021 21:22

AKP'liler Taylan Yıldız'ın Bilgisayarındaki CS-GO Yapıştırmasını Reklam Sandı: Ne Kadar Ücret Alıyor Ondan?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde AKP'li bir üye gençlerle arasındaki mesafeyi ortaya koydu.

AKP'liler Taylan Yıldız'ın Bilgisayarındaki CS-GO Yapıştırmasını Reklam Sandı: Ne Kadar Ücret Alıyor Ondan?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde yaşanan tartışmada AKP Grup Sözcüsü Faruk Gökkuş, İYİ Partili üye Taylan Yıldız'ın bilgisayarındaki Counter Strike Global Offensive (CS-GO) yapıştırmasını eleştirdi.

Yapıştırmayı reklam sanan AKP'li üye Gökkuş'un "Arkadaşlar her şeyi ranta çeviriyorlar kullandığı şeyde CS:GO diye bir oyun sitesinin reklamını yapıyor. Ne kadar ücret alıyor ondan, nereye harcıyor bunu gençliğe mi harcıyor" şeklindeki yorumunu duyan üyeler kahkahalarına engel olamadı.

AKP'li üyenin gafı üzerine açıklama yapan İYİ Partili Taylan Yıldız ise "Stikerımı görmüşler yani bunu sponsorluğa bağlamak da dünyanın en komik en abes şeyi" dedi.

"Ben bununla iki sene önce de çıkmıştım kürsüye, çok da güzel olmuştu hatta Global Reddit’te bu bir trend oldu. Çünkü insanlar dedi ki 'ilk defa dünyada bir politikacı bizim değerlerimizi taşıyan bir şeyi kürsüye taşıdı.' Bununla gurur duymanız lazım bu sadece Türkiye’de değil dünyada bir ilk" diyen Yıldız, "Gidip de kimse bize bununla ilgili beş kuruş vermedi. Hatta ben de bu stickerı iki sene önce üç beş liraya almışımdır. Para da harcadım onun için müsterih olsunlar” ifadelerini kullandı" ifadelerini kullandı.