Haberler
Giriş Tarihi : 05-09-2021 12:35   Güncelleme : 05-09-2021 12:44

Akşener'den AKP'li Cumhurbaşkanı'na Yanıt: Sen Buna Engel Olamayacaksın, Nefesini Hiç Boşuna Yorma

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AKP'li Cumhurbaşkanı'nın kendisini hedef alan sözlerine cevap verdi.

Akşener'den AKP'li Cumhurbaşkanı'na Yanıt: Sen Buna Engel Olamayacaksın, Nefesini Hiç Boşuna Yorma

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için "Zulüm 1453’te başladı diye yazanlarla, bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun" demişti.

Resmi Twitter hesabından yayımladığı video ile Erdoğan'a cevap veren Akşener şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Erdoğan, sana Filenin Sultanları'na destek olmak için geldiğim Belgrad'dan sesleniyorum. Duydum ki yokluğumu fırsat bilip bana sallamışsın. İftirada bulunmuşsun.

Bak sayın Erdoğan! Kendini bu aziz millete ait hisseden hiç kimse, kutlu fethi sehven bile olsa işgal olarak tanımlayamaz. 'Zulüm 1453'te başladı' diyemez, demeye de dili varmaz. Aynı senin bakanlarının yaptığı gibi, şayet derse de benimle yol yürümeye devam edemez.

En iyi sen biliyorsun ki ben bu milletin evladıyım vea sdece ama sadece milletimle beraberim. Ben asil milletimizle beraber yürüdüğüm sürece yolum da bahtım da açık olsun inşallah!

Artık bu kutuplaştırma ve milleti bölme taktiklerin tutmuyor. Biz milletimizle el ele vererek birlik ve beraberliğe, iyilik ve kardeşliğe olan yürüyüşümüze ilk günkü inançla devam ediyoruz. Ve sen buna engel olamayacaksın. Nefesini hiç boşuna yorma."