Spor
Giriş Tarihi : 05-09-2020 16:17   Güncelleme : 05-09-2020 16:17

Antalyaspor'un Genç Yıldızı Doğukan Sinik: İstanbul Takımlarından Teklif Var

Antalyaspor'un genç yıldızı Doğukan Sinik, kendisine İstanbul takımlarından teklif olduğunu takımının Antalyaspor'un çıkarları doğrultusunda gidebileceğini ifade etti.

Antalyaspor'un Genç Yıldızı Doğukan Sinik: İstanbul Takımlarından Teklif Var

Antalyaspor'un 21 yaşındaki yıldız futbolcusu Doğukan Sinik, kendisine transfer teklifleri olduğunu, takımının çıkarlarına da uyması durumunda takımdan ayrılabileceğini söyledi.

Milli takım ile 2021 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde oynanan Andorra mücadelesi hakkında konuşan Doğukan, "Bizim açımızdan güzel bir maçtı. Beklediğimiz gibiydi. Tolunay hoca geldikten sonra güzel bir analiz yaptık. Yaklaşık 10 gündür kamptaydık. Böyle bitirmek bizim adımıza mutluluk verici. Maçın sonucu çok farklı da olabilirdi. En azından Andorra'nın deplasmandaki maçı kazanmasının şans olduğunu gösterdiğimiz için sevinçliyiz. Bariz bir üstünlüğümüz vardı. 4-5 farklı kazanabilirdik." diye konuştu.

Hedefinin A Milli Takım forması giymek olduğunu belirten genç hücum oyuncusu, "Her Türk futbolcu gibi hedefim A Milli Takım forması giymek. Ancak bu sahada istenilecek bir şey. Ne kadar konuşursak konuşalım fark etmiyor. Sahada fark yaratmak lazım, bir şeyler vermek, gereğini yapmak lazım. Tabii ki A Milli Takım'ı istiyorum. İnşallah sahadaki performansımla da bunu gösterip, en kısa zamanda orada olurum." ifadelerini kullandı.