Haberler
Giriş Tarihi : 24-09-2020 14:00   Güncelleme : 24-09-2020 14:00

Arnavutköy'de Bir Adam Karısını ve Arkadaşını Öldürdü

Arnavutköy'de Ersin Y. adlı kişi eşini ormanlık alana götürüp silahla öldürdükten sonra arkadaşının kapısına dayanarak üzerine kurşun yağdırdı.

Arnavutköy'de Bir Adam Karısını ve Arkadaşını Öldürdü

Edinilen bilgiye göre Ersin Y. Hacımaşlı mevkii ormanlık alanda eşi Elif Y.'yi silahla ateş ederek öldürdü. Ersin Y. daha sonra Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hıdır sokak üzerindeki Emrah Erdoğan'ın yaşadığı eve giderek zili çaldı. Kapıyı Erdoğan'ın eşi açtı. Ersin Y. bir anda eve girerek Erdoğan'a silahla ateş etmeye başladı. Erdoğan kanlar içinde yere düşerken, saldırgan hızla evden uzaklaştı.

Silah seslerini duyan komşular durumu hemen polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Erdoğan'ın öldüğünü belirledi. Gözlerinin önünde eşi öldürülen kadın sinir krizi geçirdi.Polisin soruşturması devam ederken, kaçan saldırgan polis ekipleri tarafından yakalandı.

Ersin Y.'nin polis sorgusunda iki cinayeti de işlediğini kabul ettiğini söylediği öğrenildi. Ersin Y.'nin gözaltındaki işlemleri devam ederken, polisin soruşturması çok yönlü olarak devam ediyor.