Haberler
Giriş Tarihi : 31-08-2021 18:06   Güncelleme : 31-08-2021 18:06

Aşılananlara 'Kobay' Diyen Antrenör Çin Virüsü'ne Yakalanarak Hayatını Kaybetti

Aşılananlara "kobay" diyen kaleci antrenörü Hüsnü Mutlu Çin Virüsü'ne yakalanarak hayatını kaybetti.

Aşılananlara 'Kobay' Diyen Antrenör Çin Virüsü'ne Yakalanarak Hayatını Kaybetti

Facebook hesabı üzerinden Çin Virüsü'ne karşı aşılarını yaptıran vatandaşlara "kobay" diyen ampute kaleci antrenörü Hüsnü Mutlu, geçtiğimiz günlerde Çin Virüsü'ne yakalanmıştı.

PCR testinin pozitif çıkmasıyla birlikte evinde tedaviye alınan ve bir süre sonra durumunun ağırlaşmasıyla hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınan Mutlu, hayatını kaybetti.

Mutlu'nun 12 Ağustos'ta yaptığı sosyal medya paylaşımı yeniden gündeme geldi. Mutlu o paylaşımda "Haddinizi bilin. Malın birisi, aşı olmayanlar vatana ihanet ediyorlar ifadesini kullanmış. Mal oğlu mal, sen kobay oldun diye ben de mi kobay olayım. Sürekli değişime uğradığı söylenen virüse karşı aşının ne faydası olacak. Aşı firmaları milyar dolarlar kazandığını söylüyor, üstelik hiçbir garanti de vermiyor. Devletler de garanti vermiyor, kişi kendi isteğim ile vuruldum, herhangi bir olumsuzluk olursa da kimseyi sorumlu tutmayacağım diye imza atıyor. Bunları bile sorgulamaktan aciz beyinler, kendileri gibi başkalarının da kobay olmasını istiyorlar. Not. Lafım bu ve benzer düşünce içinde olanlaradır. Kişi aşı vurulmuş, vurulmamış beni ilgilendirmiyor. Aşı vurulmadım diye de kimsenin aşı vurulmayanlar için laf söylemeye, yaşantımızın kısıtlanmasını istemeye hakkı yoktur" ifadelerini kullanmıştı.

asi-karsiti-paylasim-yapan-antrenor-koronavirusten-hayatini-kaybetti-3025-dhaphoto1.jpg