Haberler
Giriş Tarihi : 04-09-2021 16:04   Güncelleme : 04-09-2021 16:04

Avrasya Araştırma Başkanı Özkiraz: MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, Beni Öldürmekle Tehdit Etti

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, sosyal medya üzerinden kendisini tehdit eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in mesajlarını paylaştı.

Avrasya Araştırma Başkanı Özkiraz: MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, Beni Öldürmekle Tehdit Etti

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, seçim barajının yüzde 7 olarak belirlenmesi yönündeki açıklamaları sosyal medyada yaptığı canlı yayında değerlendirmesinin ardından MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Nevzat Ünlütürk tarafından hakaret ve küfür dolu mesajlar göndermişti.

İki tarafın da birbirine hakaret içerikli ifadeler kullanmasının ardından Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in kendisini ölümle tehdit ettiği söyledi. Yönter'in sosyal medya üzerinden kendisine küfür ettiği mesajları paylaşan Özkiraz, Yönter'in istemesi üzerine telefon numarasını verdiğini, telefon görüşmesi sırasında Yönter'in küfür ve tehditlere devam ettiğini söyledi.

"İzzet Ulvi Yonter isimli MHP genel başkan yardımcısı 1 dk once arayıp 1.5 yaşındaki kızıma varana kadar küfür etti. Beni öldürmekle tehdit etti. Bu da oldu. MHP genel başkanı yok mu?" diyen Özkiraz, yaptığı paylaşımda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi de etiketledi. 

Özkiraz, kendisine hakaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Nevzat Ünlütürk'ün paylaşımını da alıntılayarak, "Size küfreden siyasetçilere benim yaptığımı yapın. Misliyle karşılık verin. Hem sizi yönetmeye talip olup hem size küfür edemezler. Bu dilden anlarlar" dedi.