Haberler
Giriş Tarihi : 08-02-2021 17:21   Güncelleme : 08-02-2021 17:39

Bir Yıl Önce ''Tarihin En Büyük Krizindeyiz'' Diyordu, Şimdi ''AKP ile Ülkemiz 50 Yıl İleriye Gitti''

Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu Abdullah Kiğılı: AKP ile ülkemiz 50 yıl ileriye gitti.

Bir Yıl Önce ''Tarihin En Büyük Krizindeyiz'' Diyordu, Şimdi ''AKP ile Ülkemiz 50 Yıl İleriye Gitti''

Bir yıl önce ''Bana göre bu zamana kadar görüp görebileceğimiz en büyük krizi yaşıyoruz.'' diyen Abdullah Kiğılı, AKP'ye ve genel başkanı Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdırdı. 

Bir yıl önceki konuşmasında “Perakendenin en zor dönemine girdik. Bundan sonrası zor ve artık büyüme de yok. Yeni açılacak AVM’ler olmayacağı gibi yeni markaları da görmeyeceğiz. Avrupa’dan da yeni markalar gelmeyecek, Türkiye’den de yeni marka çıkmayacak." ifadelerini kullanan Kiğılı, şimdi de "Pandemi bittikten sonra Türkiye'yi ekonomik olarak kimse tutamaz." dedi. 

Kiğılı açıklamalarına şunları da ekledi: "Erdoğan Türkiye'nin ikinci büyük hamlesine imza attı. AK Parti ile ülkemiz 50 yıl ileriye gitti. Erdoğan Beyoğlu İlçe Başkanı'yken ben ANAP'ın il başkan yardımcılığını yapıyordum. O zamandan beri tanıyorum; ahde vefası çok olan bir lider."

''Erdoğan'ın Tarzını Çok Beğeniyorum''

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın giyim tarzı hakkındaki görüşleri de sorulan Kiğılı, "Tarzını çok beğeniyorum. Özellikle son günlerde giydiği takım elbiseler, modayı yakından takip ettiğini de gösteriyor. Kravat seçimleri de çok zevkli. Kombini de çok iyi yapıyor. Çizgili takımları taşımak zordur. Ama Erdoğan çok iyi taşıyor. Uzun boylu ve fit oluşu da tabii etken buna." ifadesini kullandı.