Spor
Giriş Tarihi : 22-01-2021 21:39   Güncelleme : 22-01-2021 21:58

Burak Yılmaz'dan Mesut Özil'e Milli Takım Göndermesi

Burak Yılmaz, kendisine Mesut Özil hakkında soru yöneltilmesinin ardından Özil'i kızdıracak bir açıklama yaptı.

Burak Yılmaz'dan Mesut Özil'e Milli Takım Göndermesi

Burak Yılmaz, kendisine Mesut Özil hakkında soru yöneltilmesinin ardından Özil'i kızdıracak bir açıklama yaptı.

Fransa Ligue 1 takımlarıdan Lille'de forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz, Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye gelişiyle ilgili yöneltilen sorunun ardından "Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında savaşmış, mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili soru varsa onları cevaplamak isterim" şeklinde konuştu.

Instagram canlı yayınında kariyeriyle ilgili konuşan golcü oyuncu, Fransa ligi ile Türkiye ligini karşılaştırdı. Yılmaz, "Elbette burası daha atletik bir lig. İki ligin birbirine göre farklı özellikleri var. Burası biraz daha zor. İki lig arasında fark var ama Türkiye Ligi'ni çok da yabana atmamak gerekiyor" dedi.

Süper Lig'te son olarak Beşiktaş'ta forma giyen Yılmaz, ayrılığı hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Ben her zaman kontratlarımın karşılığını fazlasıyla vermiş biriyim ama aldığım ücretler gündeme geldiğinden itibaren bu gerekliydi. Bakıyorum ki iki tarafa da iyi gelmiş bu ayrılık. Beşiktaş'ı zevkle izliyorum. Uzaktan da olsa destekliyorum. Şampiyonluğun da en büyük adayılar."

Yılmaz, Almanya milli takım formasını giyen Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferi hakkında yöneltilen soru üzerine ise şunları söyledi:

"Mesut Özil'e başarılar dilerim ama benimle birlikte A Milli Takım forması altında savaşmış, mücadele etmiş arkadaşlarımla ilgili sorun varsa onları cevaplamak isterim."