Haberler
Giriş Tarihi : 25-03-2021 08:50   Güncelleme : 26-03-2021 12:24

Bursa'da Sokak Ortasında İğrenç Taciz

Bursa'da staj yaptığı iş yerine gitmek üzere evden çıkan G.Ş. adlı genç kız, kendisini takip ettikten sonra sokakta iki araç arasında mastürbasyon yapan tacizciyi cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Bursa'da Sokak Ortasında İğrenç Taciz

İğrenç olay, dün sabah saatlerinde merkez Yıldırım ilçesi Yiğitler Mahallesi Türkmeneli Caddesi'nde meydana geldi. G.Ş. (18), staj yaptığı iş yerine gitmek için evden çıkarak, yürümeye başladı. Genç kız bir süre sonra takip edildiğini fark edince cep telefonunun kamerasını açtı.

Bir gün önce yine takip edildiğini fark ettiği için endişelenen G.Ş., kimliği belirsiz sapığın park halindeki araçların arasına gittiğini gördü. Bu sırada cep telefonu kamerasıyla kayda giren G.Ş., uzaktan yaklaştığı tacizciyi, pantolonu ve iç çamaşırını indirmiş halde mastürbasyon yaparken yakaladı. Bu durum karşısında şok olan G.Ş., bağırmaya başladı. Genç kızın yardım çağrılarını duyan tacizci ise koşarak kaçtı.

G.Ş., tacizci sapığın kendisini takip edip, sokakta mastürbasyon yaparken cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. G.Ş., binlerce insanın tepki gösterdiği görüntülerle ilgili yaşadığı olay anını "Bu sabah staja giderken biri arkasına dönerek, beni takip eder gibiydi. Sonrasında iki arabanın arasına girdi ve benim geçmemi bekledi. Bunu anladım çünkü dün de aynı saatte oradan geçerken pantolonunu açmaya çalıştı ve bugün de aynı hareketi yapacağını anlayıp video çektim" notuyla paylaştı.

Polis, tepki toplayan görüntüdeki sapığı yakalamak için çalışma başlattı.