Haberler
Giriş Tarihi : 27-02-2021 01:37   Güncelleme : 27-02-2021 01:53

Dermanı Vardır, Çare Bulunur: Hakan Taşıyan'ın Durumu Ciddi

Taşıyan'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada gönül dostu şarkıcının acil olarak karaciğer ve böbrek nakline ihtiyaç duyduğu belirtildi.

Dermanı Vardır, Çare Bulunur: Hakan Taşıyan'ın Durumu Ciddi

Yaklaşık 4 aydır hastanede tedavi gören büyük şarkıcı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Taşıyan'ın resmi Instagram hesabından yapılan duyuruda, şarkıcının sevenlerinden dua ve yardım beklediği belirtilirken şu açıklama yapıldı: 

"Hakan Taşıyan sevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile birelerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır. Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan TAŞIYAN sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar 'doktor' olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle"