Haberler
Giriş Tarihi : 19-07-2021 14:26   Güncelleme : 19-07-2021 14:26

DEVA Partisi Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan İstifa Etti

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

DEVA Partisi Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Ali Rıza Babaoğlan İstifa Etti

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Kurucular Kurulu Üyesi Ali Rıza Babaoğlan tüm görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

İstifasını Twitter'dan kamuya açıklayan Babaoğlan, Nisan ayında Genel Başkan Babacan'a sunduğu ve kabul edilmeyen istifa mektubun yer alan "hususların" halen devam etmesi nedeniyle istifa etme kararı aldığını bildirdi.

Söz konusu "hususlar" ile ilgili bir açıklama yapmayan Babaoğlan istifasını şu ifadelerle paylaştı:

"Kamoyunun bilgisine

Mersin, 19 Temmuz 2021

12 Nisan 2021 tarihinde DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan'a sunmuş olduğum ve kabul edilmeyen istifa mektubumda belirttiğim hususların hala devam ettiğini gözlemlediğim için 19 Temmuz 2021 tarihi itibariyle DEVA Partisi'nde aktif olarak devam eden Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kurucular Kurulu Üyeliği görevlerimden istifa ettiğimi tüm kamuoyumuz ile paylaşmak isterim.

Bugüne kadar birlikte emek harcadığımız DEVA Gönüllüsü arkadaşlarıma, memleketim Mersin başta olmak üzere tüm parti teşkilatlarına teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ali Rıza Babaoğlan"

Resim