Spor
Giriş Tarihi : 04-10-2021 18:52   Güncelleme : 04-10-2021 18:52

Emre Belözoğlu Medipol Başakşehir'de

Medipol Başakşehir'de teknik direktörlük görevine Emre Belözoğlu getirildi.

Emre Belözoğlu Medipol Başakşehir'de

Medipol Başakşehir'de teknik direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu ile 2022-2023 sezonu sonuna kadar sözleşme imzalandı.

Başakşehir Fatih Terim Stadı basın toplantı odasında düzenlenen imza törenine İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu ve kulübün yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Sözlerine görevden ayrılan Aykut Kocaman'a teşekkür ederek başlayan Göksel Gümüşdağ, "Kendisiyle uzun yıllar tanışırdık ancak insanlar çalıştıkça birbirini daha iyi tanıyorlar. İyi ki çalışmışım dediğim bir teknik direktör. Başakşehir Ailesi’ne büyük emekleri oldu. Şahsım ve yönetim kurulu adına bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar diliyoruz. Bugünün anlamı Emre Belözoğlu kardeşimiz." şeklinde konuştu.

Düzenlenen basın toplantısında neden Medipol Başakşehir'i tercih ettiği sorulan genç teknik adam, "Son güne kadar çok ciddi teklifler aldım. Başakşehir'i seçmemdeki en büyük neden Göksel Gümüşdağ'ın varlığıydı. Onun bir sözüne bakıyordu her şey." ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu, "Hayalim, bu ülkenin yetiştirmiş olduğu en büyük teknik adamlardan biri olmak" dedi.