Haberler
Giriş Tarihi : 11-09-2020 13:24   Güncelleme : 11-09-2020 13:35

Erol Mütercimler Hakkında Yeni Suç Duyurusu

AKP İzmir Gençlik Kolları üyeleri, katıldığı televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle tartışma konusu olan Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.

Erol Mütercimler Hakkında Yeni Suç Duyurusu

AKP İzmir Gençlik Kolları üyeleri, bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle gündeme oturan Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu. Başkan Eyyüp Kadir İnan, İzmir Adliyesi önünde şu şekilde açıklama yaptı:

“İmam Hatip Liseleri ve liselileri hakkında oluşturulmaya çalışılan yanlış algı ile her daim mücadele edeceğimizin bilinmesini isteriz. Bizler AK Parti İzmir Gençlik Kolları olarak imam hatip lisesi mezunları, mensupları ve imam hatip liselerine yürekten bağlı gençler olarak ne imam hatip liselerini ne de imam hatip lisesi mezun ve mensuplarını asla yalnız bırakmayacağız. Kimsenin Türkiye’nin güzide okulları ve mezunlarını kötülemesine ve iftira etmesine asla izin vermeyeceğiz. Yine bilinmesini isteriz ki imam hatip liselerini seven, çocuklarını bu okullara gönderen, mezunlarının ülke için faydalı olduğuna inanan milyonlar, bu ağır ve çirkin ithamlara asla razı olmayacak ve imkan vermeyeceklerdir.”