Haberler
Giriş Tarihi : 12-03-2021 12:37   Güncelleme : 12-03-2021 12:37

Eski Koca İbrahim Zarap'ın Dövdüğü Kadın Taburcu Oldu

Samsun'da, İbrahim Zarap'ın (27) sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının gözleri önünde öldüresiye dövdüğü eski eşi E.M. (24) tedavisinin ardından taburcu oldu.

Eski Koca İbrahim Zarap'ın Dövdüğü Kadın Taburcu Oldu

Olay, 6 Mart günü saat 21.00 sıralarında Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi'nde, tam belediyenin önünde meydana geldi. İbrahim Zarap, kendisinde kalan kızları E.M.'yi annesine teslim etmek üzere 3 sene önce boşandığı E.M ile ilçe meydanında bir araya geldi. Zarap, burada E.M.'ye tekme tokat saldırdı. Zarap'ın yere yığılan E.M.’yi gözü dönmüş biçimde dövdüğü anlar çevredeki evlerden birinde yaşayan bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Vatandaşların müdahale ettiği İbrahim Zarap, gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. E.M. ise ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Adliyeye sevk edilen İbrahim Zarap, ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Olayın sosyal medyada dolaşıma girmesiyle tüm Türkiye'den tepkiler yağmış ve gözü dönmüş kocanın tutuklanması için kampanya yapılmıştı.

Taburcu Oldu

Yüzüne ve başına aldığı darbeler nedeniyle tanınmaz hale gelen E.M., tedavi gördüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 5 gün sonra taburcu oldu. E.M.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.