Haberler
Giriş Tarihi : 01-10-2020 21:51   Güncelleme : 01-10-2020 21:51

İBB Başkanı İmamoğlu En Önemli Seçim Vaadi Olan Kreşleri Açtı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu en önemli seçim vaadi 15 kreş projesini gerçekleştirdi.

İBB Başkanı İmamoğlu En Önemli Seçim Vaadi Olan Kreşleri Açtı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimler öncesinde dile getirdiği en önemli vaatlerden biri olan 15 kreşin açılışını yaptı. İmamoğlu yaptığı açılış konuşmasında “Mega projenin, büyük projenin anlamı büyük köprüler veya tüneller değildir. Bizim en büyük projemiz, kreşlerimiz olacak. Onun için buna gözünüz gibi bakmanızı istiyorum” dedi.

Konuşmasına “En önemli projemiz budur arkadaşlar” diyerek başlayan İmamoğlu, “Yarınlarda gurur duyacağımız, gelişimini hissedeceğimiz, sokakta bizi ilerleyen yıllarda görüp buradan yetiştiğini söyleyenleri gördükçe onur duyacağımız en önemli projemizdir. Yani mega projenin, büyük projenin, anlamı büyük köprüler veya tüneller değildir. En önemli üretim merkezleri burasıdır. O projeleri de yapıyoruz, yapacağız. Ama bizim değişmeyen bir tanımımız olacak; bizim en büyük projemiz, kreşlerimiz olacak. Onun için buna gözünüz gibi bakmanızı istiyorum. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.  

Toplu açılış töreniyle birlikte Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Sancaktepe, Sultangazi, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Arnavutköy, Silivri, Beylikdüzü, Başakşehir, Beyoğlu, Selimpaşa ve Silivri Yeni Mahalle’deki kreşler hizmete girdi.