Haberler
Giriş Tarihi : 28-03-2021 19:14   Güncelleme : 28-03-2021 19:23

Kadına Şiddet Uygulayan Engin Ceylan Adlı Canavar Hakkında Başsavcılıktan Açıklama

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığından Marmaris’teki vuku bulan kadına şiddet olayına ilişkin yapılan açıklamada, konunun güncel olmadığı belirtildi. Başsavcılık, görüntülerde şiddet uyguladığı görülen Engin Ceylan hakkındaki soruşturmanın da "titizlikle yürütüldüğünü" ifade etti.

Kadına Şiddet Uygulayan Engin Ceylan Adlı Canavar Hakkında Başsavcılıktan Açıklama

Muğla’nın Marmaris ilçesinde B.Ö.’nün, Engin Ceylan adlı bir canavar tarafından darp edildiği anları içeren ve kamuoyunda infial yaratan görüntülere ilişkin Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı bir açıklama yaptı.

Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, olayın güncel olmadığı ve soruşturmanın "titizlikle yürütüldüğü" ifade edilerek şu sözlere yer verildi:

"Marmaris ilçesinde ikamet eden Mağdur B.Ö isimli kadının, şüpheli E.C isimli erkek şahıs tarafından darp edildiğine ilişkin görüntülerin sosyal medyada paylaşıldığı, ancak söz konusu görüntülerin güncel olmadığı, mağdur B.Ö isimli kadının erkek arkadaşı olan E.C tarafından daha önceden darp edildiği, bu görüntüler ile ilgili darp olayı nedeniyle Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığımızca daha önceden şüpheli E.C hakkında soruşturma yapıldığı, soruşturmanın titizlikle yürütüldüğü hususu, kamuoyuna saygıyla duyurulur."