Haberler
Giriş Tarihi : 29-03-2021 15:32   Güncelleme : 29-03-2021 15:32

Kız Arkadaşını Beyzbol Sopasıyla Darp Eden Berk Öcalan Tutuklandı

İzmir'de, kız arkadaşını beyzbol sopasıyla darp eden ve 4 saat boyunca alıkoyan Berk Öcalan isimli şahıs tutuklandı.

Kız Arkadaşını Beyzbol Sopasıyla Darp Eden Berk Öcalan Tutuklandı

İzmir'de, 23 Mart gecesi bir kahve dükkânında barista olarak çalışan Zeynep Ç., sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenince erkek arkadaşı Berk Öcalan'ın hakaretlerine maruz kaldı ve tartışma yaşandı.

Tartışma alevlenince Berk Öcalan isimli şahıs, eline aldığı beyzbol sopasıyla genç kadını 4 saat boyunca darp etti.

Yaşadıklarını "Tokat attı, kafama, yüzüme yumruk attı. 'Senin gözün dışarıda herhalde' diyordu. Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu. Kolum kırıldı. Telefonumu aldı, kapıyı üzerime kilitledi. Berk ertesi gün içki şişesini bulamayınca bana yine vurdu. Sonra da annesine gönderdi. Ben de polise gittim. Polisler ambulans çağırdı. Hastaneden çıkınca da İstanbul'a döndüm. Berk o gece annemi arayıp, 'Kızını dövdüm ama niye dövdüm soruyor musun?' demiş" şeklinde anlatan Zeynep Ç., Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi'ne gidip darp raporu aldı.

Darp raporunu aldıktan sonra karakola giden Zeynep Ç., Berk Öcalan'dan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, hakkında bir başka suçtan da arama kararı olduğu belirlenen Berk Öcalan'ı gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından geçtiğimiz cuma günü adliyeye sevk edilen Berk Öcalan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.