Haberler
Giriş Tarihi : 03-04-2021 12:42   Güncelleme : 03-04-2021 12:42

Magazinciler, Röportaj Şartını Kabul Etmeyen Özge Özpirinçci'nin Evine Baskın Yaptırdılar

Doğum günü kutlaması sebebiyle bir araya gelen Özpirinçci ve arkadaşlarına röportaj şartı koyan magazinciler, şartları kabul edilmeyince Özpirinçci'nin evine baskın yaptırdılar.

Magazinciler, Röportaj Şartını Kabul Etmeyen Özge Özpirinçci'nin Evine Baskın Yaptırdılar

Doğum günü kutlamak için Yeniköy'deki evinde arkadaşlarıyla buluşan oyuncu Özge Özpirinçci, magazincilerin tacizine maruz kaldı. Açık alanda toplanan Özpirinçci ve arkadaşları, magazincilerin görüntü ve röportaj alma talebine karşılık vermeyince magazinciler tarafından polise ihbar edildiler.

Kutlamada yer alan herkesle 'tek tek' röportaj yapmak isteyen ve istekleri karşılanmazsa 'sabaha kadar evin çevresinde bekleyeceklerini' söyleyen magazinciler, koronavirüs tedbirleri gereğince koyulan 'sosyal mesafe' yasağını fırsat bilerek Özpirinçci'nin evine baskın düzenlenmesine sebep oldular.

Artık Üzülmüyorum, Sinirleniyorum

Sosyal medya hesabından, "Kariyerim boyunca magazinle her zaman saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım ve başarılı oldum. Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Açık hava bir restaurantta kutlanan doğum günüm evde bahçede devam ediyor ve magazin kameraları evin önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor. Bahçe duvarlarına çıkıyorlar. Arkadaşım inip onlarla konuşup Burak ve Uraz’ın röportaj yapabileceğini söylediğinde ‘Herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar burdayız’ cevabı ile karşılaşıyor. Ortamı germemek adına bahçede asla etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle ateş başında oturmaya devam ederken kapımıza polis geliyor. Evdeki insan sayısının üç katı sayıda olan magazin ellerine istedikleri malzeme geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir ‘baskın’ gibi göstermeye çalışıyor. Polis içeri geliyor ve bahçede yapılan konuşmada evde bulunan bizlerin yanlış bir şey yapmadığını söylüyor ve evden ayrılıyor. Magazin kameraları tarafından sürekli görüntü alınmasını istemediğimiz için de evin içine giriyoruz ve evlere dağılıyoruz.

Dediğim gibi, eskiden böyle şeylere üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Sadece içimi dökmek istedim çünkü yazılıp çizilen yalan haberlerin, çamur at izi kalsın tavırlarının karşısında biz sessizliğimizi korudukça yanlış anlaşılabiliyoruz ve ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum" şeklinde açıklama yapan oyuncu, özel hayatına bu denli müdahale eden magazincilere isyan etti.