Haberler
Giriş Tarihi : 13-09-2021 14:18   Güncelleme : 13-09-2021 14:33

Milli Eğitim Yerini Mürteci Eğitime Bıraktı: İstiklal Marşı'nı Çarşaflı Müzik Öğretmeni Okuttu

Amasya'da bir okulda müzik öğretmeninin çarşafla İstiklal Marşı okuttuğu ortaya çıktı.

Milli Eğitim Yerini Mürteci Eğitime Bıraktı: İstiklal Marşı'nı Çarşaflı Müzik Öğretmeni Okuttu

Merzifon ilçesinde bulunan Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde hafta başında okunacak olan İstiklal Marşı için öğrenciler toplandı.

Halk TV'den gazeteci İsmail Saymaz'ın haberine göre öğrencilerin okuduğu İstiklal Marşı için şefliği ise okulun çarşaflı müzik öğretmeni yaptı. İstiklal Marşı sonrasında öğrenciler sınıflarına girdi

Dün Aynı Okulda Müdürün Eşi ve Müdür Yardımcısı Birbirine Girmişti

Dün aynı okulun müdür yardımcısı Mustafa Baş'ın eşi ve aynı zamanda okul müdürü olan Saime Baş'ın odasında, okulun diğer müdür yardımcısı Ali Kaplan'a saldırdığı, kavganın diğer öğretmenler tarafından ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

'Derslere Öğretmen Değil İmam Giriyor, Öğrenciler Ders Saatlerinde Camiye Götürülüyor'

Sinop'un Gerze ilçesinde bir imam hatip ortaokulunun öğrencilerinin okul saatinde camiye götürüldüğü, burada imam ve hafızlardan ders aldığı, öğrencilere ceza olarak yemek verilmediği ortaya çıkmıştı.

Seçmeli Kuranı Kerim Dersi Zorunlu Olarak Okutulmak İstenmişti

Geçtiğimiz günlerde de seçmeli olarak verilen Kuranı Kerim dersini seçmeyen öğrencilere dersin zorla okutulmak istendiği ortaya çıkmıştı.

Okul Kitaplarında AKP Propagandası

Kuran dersinin seçmeli olmasına rağmen zorunlu olarak okutulmak istenmesinin yanı sıra lise tarih ve birçok diğer dersin kitaplarında açıkça AKP propagandası yapıldığı ortaya çıkmıştı.